Огляд насосів для мобільної техніки на автошасі серій "Т", "ТН" "Гідросила" (Hydrosila)

У сьогоднішньому огляді ми з Вами поговоримо про лінійку насосів для мобільної техніки на автошасі, а саме шестеренних насосах серії «Т» і аксіально-поршневих насосах серії «Т» і «ТН».

  Насоси шестеренні серії «Т» виробляються з робочими обсягами від 16 до 150смᶟ. Працюють в гідросистемах з робочим тиском до 290 бар. Габаритно-приєднувальні розміри відповідають міжнародним стандартам ISO та UNI.

  Модельний ряд насосів шестеренних серії «Т» представлено в 3 типорозмірний групах: 2.5, 3, 4. Насоси серії BF20T виробляються в легкому та міцному корпусі з високоміцного алюмінієвого сплаву. Номінальний робочий тиск 300 бар.

 Насоси серії BF20TН виробляються в корпусі з чавуну, що дозволяє витримувати великі гідравлічні і механічні навантаження. Номінальний робочий тиск 350 бар. В аксіально-поршневих насосах можна легко змінити напрямок обертання валу. Це виконується шляхом повороту задньої кришки на 180 градусів. Для отримання більш докладної інформації по зміні напрямку обертання звертайтеся до офіційних сервісні центри компанії.

Система менеджменту якості сертифікована на відповідність стандартам якості ISO 9001:2015

 Рекомендуємо купувати гідравліку ТМ «Гідросила» в магазинах дилерів, а також в офіційному інтернет-магазині shop.hydrosila.com (працює тільки на території України)