Відеоархів

| "Гідросила" святкує своє 90-річчя!

Ми - енергійні і відповідальні, цілеспрямовані і креативні люди, які по-справжньому люблять і добре знають свою справу. Ми об'єднані однією метою, ми - це велика дружна команда професіоналів. «Гідросила» - це ми!

| Огляд насосів для мобільної техніки на автошасі серій "Т", "ТН" "Гідросила" (Hydrosila)

У сьогоднішньому огляді ми з Вами поговоримо про лінійку насосів для мобільної техніки на автошасі, а саме шестеренних насосах серії «Т» і аксіально-поршневих насосах серії «Т» і «ТН».

| Як правильно встановити розривну муфту? ТМ Гідросила

В даному відео ми розповімо про найпоширеніші помилки при установці розривної муфти, а так само покажемо як правильно її встановити, на прикладі розривної муфти Гідросила.

| Огляд насосів шестеренних (НШ) серії "К" виробництва "Гідросила"

У сьогоднішньому огляді ми розповімо Вам про гідравлічних насосах і моторах шестеренних серії «К». Насоси серії «К» широко застосовуються на сучасних мобільних машинах, на тракторах, комбайнах, вилочних навантажувачах, комунальних та лісових машинах, різному устаткуванні.

| Огляд насосів шестеренних серії "Майстер" ТМ Гідросила

Компанія "Гідросила" постійно вдосконалює свої продукти, покращуючи їх експлуатаційні характеристики, показники надійності і довговічності. Цього разу удосконалення торкнулися насосів шестеренних. Серія "Майстер" розширилася і отримала 2 нових підвиди, це "Майстер МЧ" і "Майстер плюс". Сьогодні ми з вами розглянемо насоси цієї серії, поговоримо про конструкційних особливостях, відмінності і сферах їх застосування.

| "Гідросила" підкорює Лас-Вегас на найбільшій будівельній виставці - IFPЕ!

Вже традиційно компанія «Гідросила» бере участь у наймасштабніших світових виставках. Цього разу компанія відкриває сезон участю у найбільшій будівельній виставці Північної Америки – IFPЕ (THE INTERNATIONAL FLUID POWER EXPOSITION), що об'єднає професіоналів у галузі гідравлічних систем. Цьогоріч виставка проходить з 10 до 14 березня у Лас-Вегасі, Невада, США.

| "Гідросила" на BAUMA Munich 2019!

Компанія «Гідросила» взяла участь у Міжнародній виставці машин і обладнання для будівельної та гірничої галузей BAUMA Munich 2019 (Мюнхен, Німеччина), яка проходила з 8 до 14 квітня.

| Погляд на "Гідросилу" сьогодні

"Гідросила" - це група підприємств, которі крокують в ногу із часом, освоюючи передові методи виробництва, для забезпечення потреб своїх споживачів.

| «Гідросила» святкує 100-й верстат HAAS

15 червня група підприємств «Гідросила» відсвяткувала 100-й і отримала свій бонусний 101-й верстат від провідного американського виробника металообробного обладнання з ЧПК – компанії Haas Automation.

| «Гідросила» серед найбільших гравців ринку на Bauma 2016 у Мюнхені

Спеціалісти групи підприємств «Гідросила» взяли участь у найбільшій світовій виставці будівельної техніки і технологій Bauma, яка проходила цього року з 11 по 17 квітня в Мюнхені (Німеччина).