Публікації

| «УСІ КОМПОНЕНТИ СПІВДРУЖНОСТІ» – ринок гідравліки для СДМ Росії та країн СНД

Загалом ринки гідрофікованої техніки і гідрокомпонентів у Росії і СНД поступово відновлюються після падіння кінця 2008-го та 2009 років. Водночас обсяги ринку повнокомплектної техніки, у тому числі у сегменті СДМ, поки що тільки наближаються до докризових обсягів, а ринок компонентів по деяким продуктам вже перевищив показники 2007 року.

| «Інформація – абсолютно не менш значущий ресурс, ніж фінанси»

Коли ми готували статтю про роль і завдання IT-директора, навіть не могли уявити, що описані в ній підходи до організації інформаційної служби багато в чому вже реалізовані на одному з найбільших у країні машинобудівних заводів – ВАТ «Гідросила» (Кіровоград). Одним з головних реформаторів системи управління цього підприємства є Сергій Сокур, заступник генерального директора з реструктуризації. Інтуїцію, силу і впевненість цієї людини просто неможливо не відчути. Він – яскравий представник нового покоління IT-менеджерів, який зумів створити команду однодумців і привести її до успіху.

| ERP як практична філософія бізнесу

27-28 вересня 2002 року в Кіровограді відбувся семінар «Ефективне управління підприємством». Досвід впровадження системи Baan IV у компанії «Гідросила»

| КІРОВОГРАД – ОМСЬК: ТОЧКИ ДОТИКУ

Кому з селян і працівників інженерної служби не відомі гідравлічні агрегати для гідросистем тракторів, автомобілів, сільськогосподарських і дорожніх машин: шестеренні насоси (НШ) і гідромотори, аксіально-поршневі насоси, об′ємні гідроприводи, а також масляні і водяні насоси до дизельних двигунів. Уся названа продукція випускається на Кіровоградському заводі – ВАТ «Гідросила». Це один з провідних заводів у цій галузі, що розташований на території України. У квітні на Карбишевській базі постачання побувала делегація спеціалістів служби маркетингу ВАТ «Гідросила». Наш кореспондент розмовляє з одним із делегатів, заступником начальника відділу маркетингу та зовнішньоекономічних зв′язків Станіславом Тимофійовичем ГАВРИЛЕНКОМ.

| Фундамент філософії ВАТ «Гідросила»

«Ми не настільки багаті, щоб випускати неякісну продукцію». Саме так, перефразовуючи відомий вислів, можна коротко і точно охарактеризувати стратегію кіровоградського підприємства «Гідросила», одного з провідних в СНД виробників гідравлічних силових машин.

| Ринок гідророзподільників: МР80 — конкурент Р80?

На початку року на ринку гідравліки з′явився модернізований моноблочний гідророзподільник МР80. Представляючи його, добре відомий в СНД розробник і виробник гідравліки ВАТ «Гідросила» фактично вступає в конкуренцію із самим собою. Водночас кінцевому споживачеві агрегату його поява обіцяє чималий виграш у плані можливостей для збільшення ресурсу гідросистеми машини, на яку він буде установлений.

| Гідронасоси: «круглий» – значить «АНТЕЙ»

Провідний у СНД виробник гідравліки «Гідросила» випустив на ринок шестеренний насос серії «АНТЕЙ». Нова конструкція представляє собою модернізовану версію популярного у споживачів «круглого» насоса (НШ серії «А») з низкою конструктивних рішень, що дозволили підвищити надійність вузла і, як наслідок, удвічі збільшити його гарантійний термін.

 Шестеренні насоси з асиметричною лінією зачеплення шестерень. Теорія, конструкція і розрахунок.

| Шестеренні насоси з асиметричною лінією зачеплення шестерень. Теорія, конструкція і розрахунок.

Ця наукова праця присвячена дослідженню процесів, які відбуваються у відсіченій порожнині шестеренного насоса, яка утворюється в момент вступу в зачеплення другої пари зубів шестерень і існує тільки при двопарному зачепленні зубців шестерень. Особливість поведінки відсіченої порожнини полягає в тому, що з моменту утворення її обсяг починає зменшуватися, і робоча рідина, що знаходиться у відсіченій порожнині, починає стискатися у замкнутому об′ємі. Це явище називається компресією робочої рідини.

 НШ MASTER: РИНОК НАСОСІВ НШ СКОРОТИТЬСЯ?

| НШ MASTER: РИНОК НАСОСІВ НШ СКОРОТИТЬСЯ?

Нову революційну серію шестеренних насосів під назвою MASTER у 2009 році представив відомий в СНД виробник і розробник гідравліки — ВАТ «Гідросила». Ця серія насосів, в основу якої покладено багаторічний досвід компанії «Гідросила» та всесвітньо відомих компаній з виробництва НШ, яка вирізняється високим ресурсом, можливо, призведе до істотного скорочення ринку гідравлічних машин СНД.

| ERP-СИСТЕМА: ДОСВІД ЧОТИРЬОХ РОКІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Чотири роки тому на машинобудівному заводі «Гідросила» (м. Кіровоград) було впроваджено ERP-систему Baan. Це був, мабуть, перший випадок повномасштабного впровадження сучасного західного рішення в Україні, що й викликало у свій час великий інтерес у ЗМІ. Що ж відбувалося з системою надалі?