Публікації

| Гідронасоси PVC з Load Sensing

Сучасні мобільні машини характеризуються універсальністю, а багатозадачність і одночасне виконання різних технологічних процесів висувають високі вимоги до гідросистем. Завдяки використанню насосів і гідророзподільників, що працюють за принципом «чутливий до навантаження» (Load Sensing), значно підвищується продуктивність і ефективність цієї техніки і водночас знижується енергоємність технологічних процесів.

| LS системи

У 2014 році «Гідросила» розпочала виробництво аксіально-поршневих насосів серії PVC1 з LS системою керування для відкритих гідросистем сільськогосподарської та іншої техніки і пропонує насоси власного виробництва PVC1.45, PVC1.63, PVC1.85 як «розумну» альтернативу вищезазначеним вузлів.

| Гідравліка із Load sensing стала доступнішою

У СНД і загалом у світі зростає кількість будівельно-дорожніх, сільськогосподарських та інших машин, оснащених гідросистемами з LS системою керування, відповідно, зростає попит і на компоненти таких гідросистем. Так, освоївши у минулому році серійне виробництво аксіально-поршневих насосів серії PVC для відкритих гідросистем з LS системою керування, сьогодні група підприємств «Гідросила» здійснює їх поставки до багатьох країн – Росії, Білорусі, Нідердландів, Південної Кореї, Ірландії, Австралії тощо.

| Гідравліка в тренді

На сьогоднішній день у Росії експлуатується значна кількість сільськогосподарської, будівельно-дорожньої і комунальної техніки, виробленої в країнах Західної Європи, Америки, Китаю та інших країнах світу. У зв′язку із підвищенням курсу валют істотно зросли витрати на ремонт цієї техніки в післягарантійний період, особливо за необхідності заміни вузлів або агрегатів. До того ж, термін доставки таких запчастин нерідко становить не один місяць. З метою зменшення фінансових та часових витрат експлуатуючих організацій провідні вітчизняні виробники гідровузлів пропонують ряд продуктів, уніфікованих під міжнародні стандарти.

| Дотримуючись світових тенденцій

Останнім часом на ринку країн СНД помітно зросла присутність зарубіжної сільськогосподарської, будівельно-дорожньої і комунальної техніки. Дотримуючись цієї тенденції, провідні вітчизняні виробники гідровузлів пропонують низку продуктів, уніфікованих під міжнародні стандарти. Добре відома в країнах СНД і за кордоном компанія «Гідросила»

| Альтернатива для автокранових заводів

На тлі триваючої рецесії у світовій економіці конкуренція на ринках гідравліки для будівельно-дорожніх машин Росії і СНД продовжує зростати. Постійно розширюється пропозиція продуктів, у тому числі і в сегменті аксіально-поршневих машин (АПМ) з похилим блоком, які на заводи-виробники спецтехніки регіону сьогодні постачають не лише вітчизняні, а й імпортні компанії – Bosch Rexroth (Німеччина), Sunfab (Швеція), Aber (Португалія) та інші. На власну частку ринку в цьому сегменті, очевидно, розраховує і один з найстаріших виробників гідравліки в СНД, група підприємств «Гідросила», яка активно розширює асортимент власних продуктів.

| ШН серії К – в ногу з тенденціями

Дедалі більше виробників сільськогосподарської, будівельно-дорожньої та іншої спецтехніки з Росії, Білорусії і України в останні роки використовують імпортні вузли – двигуни, коробки передач, мости, гідравліку. Відповідаючи на виклики часу, провідні вітчизняні виробники гідроагрегатів пропонують цьому ринку продукти поширених світових конструкцій. Так, наприклад, добре відома на пост-радянській території компанія «Гідросила» з минулого року виготовляє шестеренні насоси (ШН) і мотори серії К у корпусі з алюмінієвого прокату з приєднувальними розмірами міжнародних стандартів DIN, SAE та інших.

| Гідроагрегати для білорусів: огляд ринку СНД

Ця публікація – свого роду путівник для спеціалістів підприємств і організацій, що експлуатують трактори МТЗ і постійно потребують запасних частин до них, у якій надано відповідь на запитання про те, продукція яких виробників гідроагрегатів представлена в цьому сегменті ринку.

| «Гідросила» на техніці ТОВ «Завод дорожніх машин» м. Рибінськ

«Гідросила» на дорожніх котках ТОВ «Завод дорожніх машин».

| ГІДРОСИЛЬНИЙ РЕТРИВЕР – з ким він дружить?

Компанії «Гідросила» – найбільшому виробнику гідравліки для мобільних машин на території країн СНД і Балтії, схоже, стає тісно в рамках ринку гідрокомпонентів для сільгосптехніки, де вона традиційно займає лідерські позиції. У цьому році група підприємств планує істотно збільшити свою присутність у сегменті гідравліки для будівельно-дорожніх машин (СДМ).