«Прибій» запрошує на відпочинок

«Прибій» запрошує на відпочинок

           Літо – час відпочинку та оздоровлення. Як ніколи, в цьому році воно виявилося спекотним. Тому дітлахи зі своїми батьками і родичами вирушили на південь до Чорного моря на гідросилівську базу відпочинку «Прибій».


 


            Це добре, що завод має власну базу відпочинку та працівники і члени їхніх сімей, завдяки значній підтримці адміністрацій ВАТ «Гідросила», Приватного АКЦІОНЕРНОГО товариства «Гідросила АПМ», Кіровоградського інструментального заводу «ЛЕЗО», можуть відпочити на березі моря. Адже половину вартості путівки ці підприємства беруть на себе. У цьому році вартість пільгової 6-денної путівки з 3-разовим харчуванням становить усього 965 грн.

            Передусім приваблює територія бази відпочинку, вона має значну площу, тут багато зелені, чисто і красиво. Крім цього, гарне харчування.

             Відрадно те, що база, побудована в 70-ті роки, збереглася, переживши буремні 90-ті, коли все навколо зачинялося і руйнувалося. Увесь цей час вона працює без перерв і збоїв. Щорічно оновлюється інвентар, проводиться косметичний ремонт, щоб відпочивальники відчували себе комфортно і отримували задоволення від відпочинку на морі.

            Як свідчать відгуки постійних клієнтів «Прибою», – це дійсно чудовий куточок як для сімейного відпочинку, так і для дитячого оздоровлення. Щорічно профспілковий комітет залучає на базу відпочинку спеціально для роботи з дітьми організатора дозвілля і фінансує заходи, необхідні для організації цієї роботи. З дітьми проводять цікаві конкурси, ігри, спортивні змагання, веселі старти тощо.


 Нещодавно цікаво провели День Нептуна. Свято не залишило байдужими не лише дітей, але й дорослих, які також кидали в ціль кільця, співали, танцювали, змагалися у перетягуванні канату. Найактивніших дітей нагородили грамотами.


 

           Слід зазначити, що відпочивальники дуже вдячні, що на базі є такі фахівці. Адже в селищі Луговому понад 15 баз відпочинку і тільки на базі «Прибій» працює організатор дозвілля.


 


           Як би не мінялися влада, політика, фінансові пріоритети, – для керівництва підприємств компанії «Гідросила» та профкому вищою цінністю залишається людина та її здоров′я. Тому бережуть цю благодатну жменю землі біля моря, піклуються про неї, вкладають необхідні кошти, щоб вона ще довго служила нинішнім і майбутнім працівникам заводу.

 

Керівник прес-центру ФПО Марія Іванова