Нагорода за дитяче оздоровлення

Вже не перший рік оздоровлюються діти працівників заводів «Гідросила», Гідросила АПМ» та інструментального заводу «ЛЕЗО» у таборі «Бригантина», де працює найкраща команда, починаючи від директора і закінчуючи вожатими, які забезпечують комфортне дозвілля дітей.

Щоразу діти повертаються додому з чудовим настроєм і приємними враженнями та просять залишитися ще на одну зміну. За їхніми відгуками, ніщо так не оздоровлює, як чисте повітря і активне дозвілля в колі друзів. Кожного дня в таборі проводяться нові програми: екскурсії, конкурси, битви хорів, флешмоби. Проводяться заняття в гуртках за інтересами, завдяки яким діти розкривають свої таланти. Родзинкою табору є власний упорядкований пляж – улюблене місце дітей.

Діти у таборі «Бригантина»

Завдяки значній підтримці адміністрацій підприємств і профорганізації, які з розумінням ставляться до цих питань і виділяють гроші на дитяче оздоровлення та транспортні послуги, відпочинок у таборі став доступним для кожної дитини, адже пільгова путівка на 21 день у цьому році для батьків коштувала всього 294 грн. У літній період було оздоровлено 109 дітей у таборі «Бригантина» і 90 дітей на корпоративній базі відпочинку «Прибій», що розташована на березі Чорного моря.


І цілком заслужено колектив гідросилівців нагороджений Почесною грамотою ФПУ за активну участь в оздоровчої компанії і Всеукраїнському огляді роботи профспілок на кращу організацію та відпочинок дітей влітку 2017 р.

 Грамота

Голова профкому єдиної первинної профспілкової організації «Гідросила» С. Є. Олійник