Вітаємо Павла Штутмана з присвоєнням звання Почесний громадянин міста!

Вітаємо Павла Штутмана з присвоєнням звання Почесний громадянин міста!
Отступ первой строки

Щиро вітаємо голову наглядових рад ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп», Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті, члена Федерації роботодавців України та голову Організації роботодавців Кіровоградської області Павла Леонідовича Штутмана з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Кропивницького».

Під час урочистостей з нагоди 267-річниці заснування міста Павло Штутман нагороджений за визначні заслуги перед територіальною громадою, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування та виробництво конкурентоспроможної продукції, створення нових робочих місць, сприяння підвищенню авторитету міста Кропивницького в Україні та за її межами і активну громадську діяльність.

Діяльність Штутмана Павла Леонідовича відзначена багатьма нагородами, зокрема Указами президентів України орденами «За заслуги» ІІ-го та ІІІ-го ступенів. На міському та обласному рівнях отримав Почесну відзнаку Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини», а від Кіровоградської міської ради відзнаки «За заслуги» І-го та ІІ-го ступенів. Також Павло Леонідович удостоєний Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за особистий внесок у розвиток сільськогосподарського машинобудування та має Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України».

Наймасштабніша в Україні Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо» створена саме за ініціативи Павла Штутмана, який є керівником цього проекту, а на очолюваних ним підриємствах працюють тисячі осіб, Павло Леонідович відомий містянам як промисловець, великий меценат та благодійник.