Центр технічної освіти інженерного коледжу поповнився сучасним верстатом з ЧПК від партнерів компанії «Гідросила».

 Центр технічної освіти інженерного коледжу поповнився сучасним верстатом з ЧПК від партнерів компанії «Гідросила».


Компанія Haas Automation» – провідний у світі виробник металообробного обладнання з ЧПК (числовим програмним керуванням) – доукомплектовала Центр технічної освіти Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ своїм сучасним верстатом. Вчора, 31 травня, відбувся його урочистий запуск.

Раніше «Гідросила» спільно з Haas Automation заклала основу Центру: кіровоградське підприємство обладнало комп′ютерний клас, а американська компанія надала стійки для імітації введення програми обробки деталей, було облаштовано 5 робочих місць.

Як зазначив генеральний директор «Гідросила» Юрій Тітов, завдяки новому обладнанню студенти технікуму зможуть не лише працювати з програмами, але й набувати практичних навичок у роботі із сучасними верстатами, які наразі застосовуються у компанії «Гідросила», і, таким чином, здобувати якісну технічну освіту.

«У цьому Центрі вже здобули освіту не менше сотні студентів технікуму, а кілька десятків випускників вже працюють у нас на підприємстві», – додав Юрій Тітов.

Нагадаємо, що не так давно «Гідросила» відзначала отримання 100-го верстата і у зв′язку з цим отримала свій бонусний 101-й верстат від компанії Haas Automation. У такий спосіб американська компанія відзначає важливі віхи співпраці з компаніями, що використовують верстати Haas на своєму виробництві. В Україні «Гідросила» – перше підприємство, яке отримало таку нагороду.

Компанія Haas Automation – провідний виробник металообробного обладнання з ЧПК в США і один з п′яти найбільших виробників верстатів у світі. Заснована в 1983 році Джином Хаасом, компанія Haas Automation виготовляє повний асортимент вертикальних і горизонтальних фрезерних верстатів з ЧПК, токарних верстатів і поворотних столів. Виробництво усієї продукції компанії Haas здійснюється на заводі загальною площею 100 000 кв. м. у місті Окснард, штат Каліфорнія. Готова продукція постачається в Європу та по всьому світу завдяки мережі збуту Haas Factory Outlets, яка забезпечує продаж, обслуговування і технічну підтримку клієнтів.