Архів новин

«Гідросила» на хвилі передових знань

| «Гідросила» на хвилі передових знань

В рамках співробітництва групи компаній «Гідросила» з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» для спеціалістів підприємства пройшов 4-денний курс підвищення кваліфікації. Коучем курсу була доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки та механотроніки Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Наталія Семінська.

Гідросила на виставці BAUMA Shanghai 2018

| Гідросила на виставці BAUMA Shanghai 2018

Компанія «Гідросила» взяла участь в 9-й Міжнародній виставці будівельної техніки і гірничодобувного обладнання BAUMA China 2018, яка проводилась з 27 до 30 листопада 2018 р в м Шанхай, Китай.

ГІДРОСИЛА - 60 років першому НШ

| ГІДРОСИЛА - 60 років першому НШ

За 60 років успішного виготовлення було вироблено понад 20 мільйонів насосів шестеренних. Вони працюють в гідросистемах сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, комунальних машин, на багато іншої техніки більш ніж в 50 країнах світу

Гості з Піднебесної: "Гідросила" показала всю міць вітчизняного машинобудування!

| Гості з Піднебесної: "Гідросила" показала всю міць вітчизняного машинобудування!

Компанію "Гідросила" з робочим візитом відвідала делегація з Китаю.
Гості з Піднебесної: перший заступник голови Народного уряду повіту Вейсяо (провінція Хебей) - Ван Чанджі, начальник управління у закордонних справах, начальник відділу праці та соціального забезпечення повіту і генеральний директор спільного китайсько-білоруського підприємства "Цзуншень-Гомель" - Гао сянбо ознайомилися з умовами виробництва і технологіями на "Гідросила".

Компанія "Гідросила" вітає з Днем працівника радіо, телебачення та зв'язку України!

| Компанія "Гідросила" вітає з Днем працівника радіо, телебачення та зв'язку України!

Компанія "Гідросила" вітає з Днем працівника радіо, телебачення та зв'язку України!

Компанія "Гідросила" візьме участь у виставці BAUMA China

| Компанія "Гідросила" візьме участь у виставці BAUMA China

Компанія «Гідросила» візьме участь в міжнародній виставці -BAUMA China 2018, яка буде проходити з 27 по 30 листопада в Шанхаї, Китай.
Bиставка займає загальну виставкову площу 300,000 кв.м., включаючи 100,000 кв.м. відкритої експозиції. Виставка збирає 2,958 експонентів з 41 країни світу. Загальна кількість професійних відвідувачів перевищує 170000 чоловік.

«Гідросила» виводить на ринок новий продукт!

| «Гідросила» виводить на ринок новий продукт!

Компанія «Гідросила» починає випуск нової моделі в лінійці шестеренних насосів МЧ.
Завдяки високоміцному чавуну, з якого виготовляється корпус насоса, вузол здатний витримувати великі гідравлічні навантаження і забезпечувати високу надійність і довговічність, а металофторопластова підшипники забезпечують підвищений ресурс його роботи.

«Гідросила» вперше взяла участь в AGRO SHOW 2018

| «Гідросила» вперше взяла участь в AGRO SHOW 2018

Компанія «Гідросила» вперше взяла участь у виставці сільгосптехніки AGRO SHOW 2018, яка проводилась 20 по 23 вересня в м Беднар, Польща.
AGRO SHOW - одна з найбільших виставок в Європі, на відкритих площах. Цього року її площа склала - 150 000 кв. м.

Компанія "Гідросила" взяла участь в міжнародній виставці AGROEXPO 2018

| Компанія "Гідросила" взяла участь в міжнародній виставці AGROEXPO 2018

Компанія «Гідросила» взяла участь у Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018, яка проходила з 26 по 29 вересня в м Кропивницький (Кіровоград), Україна.
На виставці компанія представила гідрокомпоненти для тракторів, комбайнів, причіпний, навісний сільськогосподарської техніки та техніки на автошасі, а також іншу продукцію

"Гідросила" нагородила переможців конкурсу "Кращий за професією"!

| "Гідросила" нагородила переможців конкурсу "Кращий за професією"!

Група компаній "Гідросила" нагородила переможців конкурсу "Кращий за професією", присвяченому святу - День машинобудівника